Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 500

Përshkrimi

gjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:  Rruga 5 Maji
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat pa ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore, i pabanuar me pare dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2tualete dhe 2ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 18 Maj, 2024 në 5:22 pm Përditësuar 18 Maj, 2024 at 5:22 pm
 • ID e pronës: MRE-48012
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932