Qera Apartament 2+1+2, Astir , 550€

 • € 550
Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+2, Astir , 550€
Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Astir 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2+ garazhd
Adresa: Astir, Kompleksi Arlis
I mobiluar
Kati 9
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 79m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe ballkoni. Brenda ne cmim ofrohet edhe garazhdi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 12:18 pm Përditësuar 22 Janar, 2024 at 11:37 am
 • ID e pronës: MRE-26873
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 79 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjergj Elez Alia, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135