Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Vasil Shanto, 700 Euro/Muaj

 • € 700
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2 Blk ,Vasil Shanto, 700 Euro/Muaj
Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Vasil Shanto, 700 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Hotel Diplomat
 • i mobiluar
 • Kati 6
 • Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 105m² qe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,ballkon dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Qershor, 2024 në 2:17 pm Përditësuar 18 Qershor, 2024 at 2:17 pm
 • ID e pronës: MRE-52350
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Lumi Lana/Bulevard
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931