Qera, Apartament 2+1+2, Farmacia 10 Kompleksi Arlis, 500 euro/muaj.

 • € 500
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2, Farmacia 10 Kompleksi Arlis, 500 euro/muaj.

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Farmacia 10 Kompleksi Arlis, 500 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+2 wc

• Adresa:Rruga e Dibres brenda Kompleksit Arlis, Farmacia 10

• BOSH

• Kati 4 ashensor

• Pallat i ri

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament e tipologjise 2+1+2wc+2blk prane Rruga e Dibres brenda Kompleksit Arlis, Farmacia 10 me një sipërfaqe prej 95m².

Apartamenti është i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 ballkone dhe 2 tualete. Ajo jepet bosh, e pa mobiluar dhe eshte e shtruar me parket. Apartamenti gjendet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 10:44 am
 • ID e pronës: MRE-19715
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544