Qera, Apartament 2+1+2, Fresk, 450 Euro

 • € 450
Bar Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Fresk, 450 Euro
Bar Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Fresk, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Sotir Caci

•E mobiluar

• Kati 8 (i fundit)

• Pallat i ri

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 230 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 2 tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ka 3 kondicioner dhe nje kaldaje me gaz. Ne gjendje shume te mire. Mobilimi eshte teresisht i ri dhe shtepia nuk eshte banuar me pare.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Shkurt, 2024 në 2:20 pm Përditësuar 24 Shkurt, 2024 at 2:41 pm
 • ID e pronës: MRE-32472
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 230 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bar Restorant, Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134