Qera, Apartament 2+1+2, Komisariati Nr.4–Rruga E Dibres, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Komisariati Nr.4–Rruga E Dibres, 450 Euro/Muaj.
Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1+2, Komisariati nr.4–Rruga e Dibres, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga e Dibres, komisaroiati nr.4

•Kati 3

• Pallat i ri me ashensor

• 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 105 m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor ne Rrugen e Dibres, prane Komisariatit nr.4 dhe Kompleksit Orion. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me kushte shume te mira dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit,2 dhoma e gjumit, korridori, dhe  tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Qershor, 2024 në 6:34 pm Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 6:37 pm
 • ID e pronës: MRE-50812
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komisariati i Policisë Nr.4 - Policia e Tiranës, Rruga Aleksandër Moisiu, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931