Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Arlis Farmacia 10, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Arlis Farmacia 10, 450 Euro/Muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Kompleksi Arlis Pike Referimi: Farmacia 10
 • Bosh
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me 2 ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh VETEM ME KUNDRABUFE, dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2tualete dhe ballkoni .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Qershor, 2024 në 11:48 am Përditësuar 29 Qershor, 2024 at 11:48 am
 • ID e pronës: MRE-53660
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256