Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, 900  euro/muaj

 • € 900
Rruga Shkelqim Fusha, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, 900  euro/muaj

Rruga Shkelqim Fusha, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, 900  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Shkelqim Fusha
I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 900 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 102m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Dhjetor, 2023 në 1:42 pm Përditësuar 15 Dhjetor, 2023 at 1:42 pm
 • ID e pronës: MRE-23271
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shkelqim Fusha, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127