Qera, Apartament 2+1+2, Oxhaku, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera

Qera, Apartament 2+1+2, Oxhaku, 400 euro/muaj

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, Oxhaku, 400 euro

• Tipologjia: 2+1++2 wc+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit, Oxhaku

• i mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+Blk, ne Rrugen Kongresi i Manastirit tek Oxhaku , me nje siperfaqe prej 100 m² dhe gjendet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar me çdo gjë të re dhe përbëhet nga sallon ndenje, ambjent gatimi , ambjent ngrënie, 2 dhoma e gjumi , korridori, ballkoni dhe 2 tualete. Apartamenti pozicionohet në një lagje të qetë e cila ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Qershor, 2023 at 10:10 am
 • ID e pronës: MRE-12475
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544