Qera, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri 450 euro/muaj

 • € 450
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri 450 euro/muaj

The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, ,Bulevardi i ri 450 euro/muaj

Tipologjia 2 +1+2

Adresa: Bulevardi I ri, Kompleksi Usluga
I mobiluar
Kati 1 banim
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 , me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 4:51 pm Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 1:40 pm
 • ID e pronës: MRE-29148
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129