Qera Apartament 2+1+2, prane kryqezimit te 21 dhjetorit   , 500€

 • € 500
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1+2, prane kryqezimit te 21 dhjetorit   , 500€

Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1+2, prane kryqezimit te 21 dhjetorit   , 500€

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa:  tek AZHBR

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 3

• 500 euro/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe 110 m² ne katin e 3 te nje pallati.Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, 2 tualete. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 12:12 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 2:09 pm
 • ID e pronës: MRE-24204
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135