Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Dibrës, 450 euro

 • € 450
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres

•Bosh

• Kati 1 banim

• pallat i ri

• 💶 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 2+1+2wc, me nje siperfaqe totale prej 97m2 dhe gjendet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Shtepia ka organizim shume te mire, eshte e pa mobiluar. Ajo perbehet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gatimit,2 dhomat e gjumit, korridori, ballkoni dhe 2 tualete.

Jepet per zyre ose Banim.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8255
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Spitali Amerikan 2

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina