Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Durresit, 600  euro/muaj

 • € 600
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Durresit, 600  euro/muaj
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Durresit, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Gjimanzi Qemal Stafa
I mobiluar
Kati 3
Pallat Egzistues
Cmimi 600  euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualete dhe ballkoni.POSEDON DHE 1 POST PARKIMI

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Mars, 2024 në 3:01 pm Përditësuar 18 Mars, 2024 at 12:32 pm
 • ID e pronës: MRE-33549
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127