Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Kavajes, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Kavajes, 550 Euro/Muaj
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 550

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Kavajes, 550 Euro/Muaj

Tipologjia 2+1+2

Adresa: Prane Globe

I mobiluar

Kati 4

đź’µ Cmimi 550 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor te mireadministruar, Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar me mobilim te ri dhe bashkekohor dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Maj, 2024 në 10:08 am Përditësuar 28 Maj, 2024 at 10:08 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-49244
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e KavajĂ«s, Kompleksi Delijorgji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134