Qera, Apartament 2+1+2, Selite, 400  euro/muaj

 • € 400
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Selite, 400  euro/muaj
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Selite, 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2

Adresa: Rruga Hamdi  Pepo

Bosh

Kati 5

 

Pallat i Ri

 

Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën

Jepet me qera Apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 91m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te Ri. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e pa mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma, 1 tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 10:31 am Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-53738
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127