Qera, Apartament 2+1+2, St i Trenit, 700  euro/muaj

 • € 700
Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2, St i Trenit, 700  euro/muaj

Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, St i Trenit, 700  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Kompleksi Quartum Rruga Panorama
I mobiluar
Kati 4
Pallat i RI
Cmimi 700 euro/muaj

Informacion mbi Pronën;

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 103m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 10:17 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-28046
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127