Qera, Apartament 2+1+2, Stacioni Trenit, 600 Euro

 • € 600
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Stacioni Trenit, 600 Euro
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, Stacioni trenit, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Reshit Petrela

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 2 tualete. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Qershor, 2024 në 3:48 pm Përditësuar 18 Qershor, 2024 at 3:48 pm
 • ID e pronës: MRE-52404
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134