Qera, Apartament 2+1+2 te Rruga Qemal Stafa 700 Euro

 • € 700
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Qera, Apartament 2+1+2 te Rruga Qemal Stafa 700 Euro

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, 700 Euro

 

• Tipologjia 2+1+2wc+1blk

• Adresa: Rr. Qemal Stafa

• Mobilim modern

• Kati 10 (jo i fundit)

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 700 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me nje siperfaqe totale prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume te mire, eshte teresisht i mobiluar dhe i investuar. Ai perbehet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 2 tualete dhe garazhi.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Tetor, 2023 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-8827
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 25
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla Kuqe

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544