Qera, Apartament 2+1+2 tualete+1 Blk, Prane Casa Italia, 300 Euro

 • € 300
Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1+2 tualete+1 Blk, Prane Casa Italia, 300 Euro

Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 tualete+1 Blk, Prane Casa Italia, 300 Euro

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga 29 Nentori

• Pjeserisht i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është ndertim i sapo përfunduar, me termoizolim kapot, dhomat me laminat, kuzhina pjesërisht e mobiluar. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Vendodhja të ofron akses në rrugët kryesore me linjën urbane.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-8278
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 29 Nentori, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Casa Italia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509