Qera, Apartament 2+1+2 WC, Komuna e Parisit, 550 Euro

 • € 550
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2 WC, Komuna e Parisit, 550 Euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+ 2 WC, Komuna e Parisit, 550 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Komuna e Parisit

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

•  550 euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensore me siperfaqe 110m² tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes dhe dy tualete.  Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira. Parkimi me pages ekstra 6000 Leke/ Muaj

Detajet

Përditësuar 25 Korrik, 2023 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-14611
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521