Qera, Apartament 2+1+2, Yzberisht, 350 Euro

 • € 350
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Yzberisht, 350 Euro
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 2+1, Yzberisht, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Besim Alla

• E pamobiluar

• Kati 6

• Pallat me ashensor

• 350 euro/muaj

 

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 2:42 pm Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-51906
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931