Qera, Apartament 2+1+2, Yzberisht, 370 euro/muaj

 • € 370
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Yzberisht, 370 euro/muaj
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Yzberisht, 370 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Rr. Besim Alla Pike Referimi: Hotel 7777
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 370 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 3:22 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 3:24 pm
 • ID e pronës: MRE-50453
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934