Qera, Apartament 2+1+2+2Blk, Astir, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+2Blk, Astir, 450 Euro/Muaj
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Astir, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Loni Ligori Pike Referimi: Astir
 • I mobiluar
 • Kati 2
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori ,2 tualete dhe 2 ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 10:38 am Përditësuar 4 Korrik, 2024 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-54339
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134