Qera, Apartament 2+1+2Blk, Rruga Dritan Hoxha, 430 Euro

 • € 430
Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2Blk, Rruga Dritan Hoxha, 430 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 , Rruga Dritan Hoxha, 430 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat Hawai

•  430 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 tek pallatet Hawai me siperfaqe 80m² ne Rrugen Dritan Hoxha.  Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, nje tualete dhe dy ballkone. Eshte totalisht e mobiluar me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-14393
 • Çmimi: € 430
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Zogu i Zi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521