Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Spitali Amerikan 3, 650 Euro/Muaj.

 • € 650
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Spitali Amerikan 3, 650 Euro/Muaj.

Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, Spitali Amerikan 3, 650 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa:Rruga Bedri Karapici

• e mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• 💶 650 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament e tipologjise 2+1+2 prane Spitalit Amerikan 3 ne nje kompleks te ri ne rrugen Bedri Karapici me një sipërfaqe prej 102m².

Apartamenti është i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 ballkone dhe 2 tualete. Ajo jepet e  mobiluar dhe e organizuar shume mire. Apartamenti gjendet ne katin e 6 te nje pallati me 2 ashensor. Termoizolim dhe dritare PVC Dopio Xham, Sistem kondicionimi multisplit inverter Linje interneti + wireless. +2 Poste parkimi ne katin -2.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Dhjetor, 2023 në 2:50 pm Përditësuar 26 Shkurt, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-23959
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 6
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256