Qera, Apartament 2+1+2,Oxhaku, 650 Euro/Muaj

 • € 650
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2,Oxhaku, 650 Euro/Muaj
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 650

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Oxhaku, 650 Euro/Muaj.

Tipologjia: 2+1+2

Adresa: Oxhaku, kompleksi ASL

I mobiluar

Kati 6

Pallat i ri

💵 Cmimi 450 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati ri me ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar dhe organizohet nga1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 10:25 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 10:25 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-54799
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Oxhaku, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134