Qera, Apartament 2+1+2+PARKIME, Astir, 550  euro/muaj

 • € 550
Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+2+PARKIME, Astir, 550  euro/muaj

Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2+PARKIME, Astir, 550  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Prane Syri TV
I mobiluar
Kati 7
Pallat i RI
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2+2 PARKIME, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete , ballkoni dhe 2 poste PARKIMI me cmim Ekstra.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:57 am Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 4:09 pm
 • ID e pronës: MRE-24853
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127