Qera , Apartament 2+1+2WC, 5 Maji, 500 euro

 • € 500
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 2+1+2WC, 5 Maji, 500 euro

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2WC, 5 Maji, 500 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 5 Maji

• E mobiluar

• Pallat i Ri

• Kati 2

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1+WC me siperfaqe 112m²  ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen 5 Maji.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, dy tualete dhe  ballkon. Eshte i sapomobiluar , me arredim te ri , i pabanuar me pare.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:42 am
 • ID e pronës: MRE-15613
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 112 m²
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521