Qera Apartament 2+1+2WC, Pallatet Agimi, 400 Euro

 • € 400
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1+2WC, Pallatet Agimi, 400 Euro
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament, 2+1+2WC, Pallatet Agimi, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Pallatet Agimi , Bllok

• E mobiluar

• Kati 7

• Pallat

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament me tipologji 2+1 dhe me siperfaqe 90 m². Eshte e organizuar nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma,2 tualete dhe ballkoni dhe gjendet ne katin e 6 te nje pallati ekzstues ,tek Pallatet Agimi, ne hyrje te Ish Bllokut. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Lagjja ne te cilen ndodhet ka nje kerkes te larte per banim, eshte e qete dhe ka afer cdo facilitet per nje jetes sa me komode.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 23 Shkurt, 2024 në 11:38 am Përditësuar 2 Prill, 2024 at 11:59 am
 • ID e pronës: MRE-32240
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 7
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521