Qera , Apartament 2+1+2WC+Garazhd+Verande , Kopshti Botanik, 600 Euro

 • € 600
Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Qera , Apartament 2+1+2WC+Garazhd+Verande , Kopshti Botanik, 600 Euro

Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2WC+Garazhd+Verande , Kopshti Botanik, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC

• Adresa: Kopshti Botanik

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 600 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2WC me siperfaqe prej 102 m² dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor(kati i fundit) tek Kopshti Botanik.Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verand prej 100m².Apartamenti ofrohet i mobiluar teresisht. Ne cmim perfshihet gjithashtu garazhdi i cili ka dy poste parkimi.Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-19615
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 102 m²
 • Sip. totale: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521