Qera, Apartament 2+1+50 m2 verande, 450 euro.

 • € 450
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1+50 m2 verande, 450 euro.

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1+50 m2 verande, 450 euro.

Tipologjia: 2+1+50m2
Adresa: Zogu i zi
E mobiluar
Kati 6
Pallat
đź’¶ 450 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 2+1+50 m2 dhe gjendet ne katin e 6 te pallatit me ashensor. Apartamenti ka kushte te mira, jepet teresisht i mobiluar dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen familjare.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8616
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Zogu i Zi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 11, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508