Qera , Apartament 2+1+A+2Wc+bllk + Post Parkimi, Rruga Fortuzi, 650 Euro

 • € 650
Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 2+1+A+2Wc+bllk + Post Parkimi, Rruga Fortuzi, 650 Euro

Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2Post Parkimi, Rruga fortuzi, 650Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Fortuzi

• i Mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 650euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+2Post Parkimi me siperfaqe 130m²  ne katin e 2 te nje pallati ekzistues  pa ashensor  ne rrugen Fortuzi . Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2  tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 4:28 pm
 • ID e pronës: MRE-19838
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518