Qera , Apartament 2+1+A+BLK, Mine Peza, 450 Euro

 • € 450
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 2+1+A+BLK, Mine Peza, 450 Euro

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+A+BLK, Mine Peza, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: 50m larg kafe Flora, Mine Peza

• i Mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 450 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+ A+BLK  me siperfaqe 85m²  ne katin e 5 te nje pallati 5om larg kafe Flora, Mine Peza. partamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme, shume prane qendres.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 10:55 am
 • ID e pronës: MRE-20040
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521