Qera, Apartament 2+1,Astir , 500  euro/muaj

 • € 500
Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Astir , 500  euro/muaj

Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Astir , 500  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Mbrapa Bar Oslo
I mobiluar
Kati 7
Pallat  i Ri
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 117m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati i Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 1:49 pm Përditësuar 15 Janar, 2024 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-25813
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Bar Oslo, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127