Qera, Apartament 2+1+BLK, 5 Maji, 500 Euro

 • € 500
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+BLK, 5 Maji, 500 Euro
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK, 5 Maji, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Ne fund te rruges 5 Maji

• e mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri ashensor

• 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+Blk me një sipërfaqe prej90m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri ne fund te rruges 5 Maji. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni.  I pajisur me parket dhe kondicioner. I pabanuar me pare.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Nëntor, 2023 në 4:00 pm Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 4:00 pm
 • ID e pronës: MRE-20274
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521