Qera, Apartament, 2+1+Blk , Brryli, 400 Euro

 • € 400
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament, 2+1+Blk , Brryli, 400 Euro

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament  2+1+Blk ,Brryli, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Brryli

• E mobiluar

• Pallat Ekzistues

• Kati 4

•  400 Euro/muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 74m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues Brryl. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina, dhoma e ndenjes, nje tualet dhe  ballkoni. Eshte i mobiluar totalisht me arredim bashkekohor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 11:59 am
 • ID e pronës: MRE-17515
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256