Qera, Apartament 2+1Blk , DON BOSKO, 480 Euro/Muaj

 • € 480
shkolla qazim trudiu
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1Blk , DON BOSKO, 480 Euro/Muaj
shkolla qazim trudiu
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, DON BOSKO, 500euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Shkolla Qazim Turdiu, DON BOSKO
 • I mobiluar
 • Kati 10
 • Cmimi 480 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² qe gjendet në katin e 10 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,2 ballkone dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 11:53 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 11:53 am
 • ID e pronës: MRE-55201
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa shkolla qazim trudiu
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931