Qera, Apartament 2+1+BLK, Porcelan, 400 euro

 • € 400
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1+BLK, Porcelan, 400 euro

Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK prane UET, Porcelan, 400 euro

 

• Tipologjia: 2+1+BLK

• Adresa: Rruga e Kokonozeve, Porcelan

• mobiluar

• Kati 2

• Vile Private

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e reja dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma e gjumi, Ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Shtator, 2023 at 8:54 am
 • ID e pronës: MRE-14284
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544