Qera, Apartament 2+1+Blk, Porcelan, 500 Euro i diskutueshem

 • € 500
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+Blk, Porcelan, 500 Euro i diskutueshem

Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+BLK, Porcelan, 500 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Marije Kraja,Porcelan

• i mobiluar

• Kati 3

• Shtepi private

•  500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+BLK  ne katin e 3 te nje shtepije private 150m²  ne Porcelan.Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, ballkoni , dhe tualeti. Eshte totalisht e mobiluar me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 12:49 pm
 • ID e pronës: MRE-18455
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256