Qera, Apartament 2+1+blk , Rruga Bill Klinton, 450 Euro

 • € 450
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1+blk , Rruga Bill Klinton, 450 Euro

Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+blk, Rruga Bill Klinton, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Bill Klinton, prane mbikalimit te unazes se re

• i Mobiluar

• Pallat i Ri

• Kati 2

• 450 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament ne rrugen Bill Klinton, me siperfaqe prej 100m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine ne vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-19362
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Adresa Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256