Qera, Apartament 2+1,Brryli , 400 Euro

 • € 400
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Brryli , 400 Euro
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera Apartament 2+1, Brryli, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sitki Çiço

• E Mobiluar

• Kati 6

• Pallat me ashensor

• 400 euro/muaj

 

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 1:46 pm Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 4:03 pm
 • ID e pronës: MRE-51877
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931