Qera, Apartament 1+1,Don Bosko, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1,Don Bosko, 450  euro/muaj
Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Don Bosko, 450  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:Viva Market

I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 11:19 am Përditësuar 13 Korrik, 2024 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-53289
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Muzaket, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127