Qera, Apartament 2+1,Don Bosko, 450  euro/muaj

 • € 450
Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Don Bosko, 450  euro/muaj

Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Don Bosko, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Perball Vizion Plus

I mobiluar
Kati 4
Pallat i Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 76m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 3:09 pm Përditësuar 11 Shkurt, 2024 at 6:13 pm
 • ID e pronës: MRE-24947
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vizion Plus Television, Nr.5, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127