Qera, Apartament 2+1+dyqan, Ali Demi, 600 Euro

 • € 600
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1+dyqan, Ali Demi, 600 Euro

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+dyqan, Ali Demi, 600 Euro

 

• Tipologjia 2+1+dyqan

• Adresa: Rruga Idriz Dollaku

• i mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 1 në një pallat ekzistues, pjese e apartamentit eshte dhe nje dyqan me dalje ne rruge me siperfaqe 28m². Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet me qira tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 1. © MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:17 am
 • ID e pronës: MRE-8954
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509