Qera, Apartament 2+1,Kodra E Priftit, 235 Euro

 • € 235
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1,Kodra E Priftit, 235 Euro

Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 235

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Kodra E Priftit, 235 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:RR. “SADIK PETRELA”, prane ish repartit ushtarak, tek kodra e prifit

• Pjeserisht e mobiluar

• Kati 1

• 235 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100m² kati 1 . Ambjenti rshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, ambjenti i gatimit, salloni i ndenjes, nje tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 17 Nëntor, 2023 at 4:03 pm
 • ID e pronës: MRE-20303
 • Çmimi: € 235
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258