Qera, Apartament 2+1,Kristal Center, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Kristal Center, 400 euro/muaj
Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kristal Center, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ndrek Luca Pike Referimi: Kristal Center
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 2 të nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht i mobiluar përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 11:39 am Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 11:42 am
 • ID e pronës: MRE-51844
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 98 m²
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934