Qera, Apartament 2+1,Mozaiku i Tiranes, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Tirana Mosaic, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Mozaiku i Tiranes, 500 Euro/Muaj
Tirana Mosaic, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Mozaiku i Tiranes, 500 Euro/Muaj.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

I mobiluar

Kati 5 jo i fundit

Pallat ekzistues

đź’µ Cmimi 500 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe totale prej 94 m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues pa ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar dhe organizohet nga1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 10:45 am Përditësuar 19 Korrik, 2024 at 10:33 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-54148
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Tirana Mosaic, Rruga Mihal Ciko, 21 Dhjetori, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256