Qera, Apartament 2+1,Oxhaku, 430 Euro/Muaj

 • € 430
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Oxhaku, 430 Euro/Muaj
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 430

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, 430 Euro/Muaj.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Oxhaku

I mobiluar

Kati 4

Pallat ekzistues

đź’µ Cmimi 430 euro/muaj

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues pa ashensor.  Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet totalisht i mobiluar dhe organizohet nga1 dhome ndenje, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Qershor, 2024 në 11:12 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 10:44 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-53167
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Oxhaku, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256