Qera , Apartament 2+1+Post Parkimi, Don Bosko, 720 Euro

 • € 720
Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Qera , Apartament 2+1+Post Parkimi, Don Bosko, 720 Euro

Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 720

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+Post Parkimi, Don Bosko, 720 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kompleksi Rainbow, Don Bosko

• i Mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 720 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1+Post Parkimi me siperfaqe 100m²  ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne rrugen Albanopoli, Don Bosko. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 12:38 pm
 • ID e pronës: MRE-19770
 • Çmimi: € 720
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Albanopoli, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521