Qera, Apartament 2+1,Prane Prokurorise Tirane, 650 Euro/Muaj

 • € 650
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,Prane Prokurorise Tirane, 650 Euro/Muaj
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,prane Prokurorise Tirane, 650  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Haxhi Dalliu
Bosh
Kati 5
Pallat i ri
Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati i ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I PA mobiluar , dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 19 Mars, 2024 në 10:48 am Përditësuar 19 Mars, 2024 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-35787
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121